+2.27
8 читателей, 11 топиков

БРОНШТЕЙНАМ МОЖНО ВСЕ!

По иному и не скажешь когда оценишь жизнь жителей Херсона, да и Украины в течение нескольких последних лет. Это видно из короткой, но очень наглядной истории.

Живет в Херсоне Бронштейн. Сейчас он пенсионер, но донедавна в течение многих лет возглавлял школу, в которой еврейских детей обучают быть настоящими евреями и любить евреев.
Читать дальше →

Тризуб. Беркут. Орел. Крымский полуостров. Война или мир?

Последнее время разного рода политические деятели и эксперты начали массированную компанию по нагнетанию ситуации в Крыму. Некоторые знатоки даже называют дату начала военного конфликта между Украиной и Россией.
Читать дальше →

Наркотики і глобалізація

Згідно з останніми даними ООН, близько 200 мільйонів осіб або 5% усього населення світу у віці від 15 до 64 років вживають наркотики хоча б раз на рік. Директор Управління ООН з наркотиків і злочинності Антоніо Марія Коста назвав наркоторгівлю чудовиськом з обігом коштів, що перевищує 300 мільярдів доларів, тобто більше, ніж у економік більшості країн світу.
Читать дальше →

Внешняя политика международные отношения ч 2

В свою очередь Г.Карасин подтвердил, что решение временно не направлять российского посла в Киев не следует расценивать как разрыв дипломатических отношений. МИД России призывает не драматизировать ситуацию, поскольку интересы населения двух стран никак не пострадают.
Читать дальше →

Внешняя политика международные отношения

Позиция Д.Медведева по вопросам украинско-российских отношений и ответное послание В.Ющенко


11.08. на сайте президента России были размещены послание Д.Медведева к президенту Украины В.
Читать дальше →

Системні протиріччя й тактичні розходження між США та Росією: природа, зміст, специфіка. Ч 5

На забезпечення невразливості території США були зорієнтовані плани «зоряних війн», розроблені за часів Р.Рейгана, за якими передбачалося виведення протиракетної зброї на навколоземну орбіту з метою зробити територію США недосяжною для ракетного нападу супротивника.
Читать дальше →

Системні протиріччя й тактичні розходження між США та Росією: природа, зміст, специфіка. Ч 4

Зумисне применшення російського чинника з боку адміністрації США та ігнорування висунутих Росією застережень закінчилося збройним конфліктом на Кавказі в серпні 2008 р. Головним наслідком цієї події стало напівофіційне рішення про гальмування процесу розширення НАТО за рахунок пострадянських держав.
Читать дальше →

Системні протиріччя й тактичні розходження між США та Росією: природа, зміст, специфіка. Ч 3

Першу з таких моделей можна визначити як збереження однополюсного домінування, яке передбачає продовження ієрархічного панування Заходу на основі консолідації політичного впливу та закріплення військових переваг.
Читать дальше →

Системні протиріччя й тактичні розходження між США та Росією: природа, зміст, специфіка. Ч -2

Р.Лугар виходив з уявлення про те, що спосіб нагромадження капіталу та високий рівень споживання в США були традиційно зумовлені низькими цінами на енергоносії. Проте зі зростанням цін на нафту і газ ситуація набула загрозливого характеру.
Читать дальше →

Системні протиріччя й тактичні розходження між США та Росією: природа, зміст, специфіка

Системні протиріччя й тактичні розходження між США та Росією: природа, зміст, специфіка


Відносини між США та Росією визначаються низкою факторів та обставин, включаючи владно-силові чинники, ставлення до глобальних проблем та регіональні інтереси.
Читать дальше →