+0.98
Рейтинг
1.65
Сила

Студенти вимагають: «Іди геть!». Депутати обласної ради запевняють: «Студенти обожнюють Табачника»

Ось і запрацював адміністративний ресурс  «Партії Регіонів» на Херсонщині. Щойно студенти херсонських вишів зажадали звільнення Табачника, регіонали відповіли як вважали за потрібне. Спершу зробила заяву нікому раніше не відома студентська організація «Экосоюз», мовляв «усі студенти підтримують міністра, а хто проти, той вискочка».
Читать дальше →

СБУ закрила власну документальну виставку у Херсоні, щойно відкривши її

У Херсоні 10 березня відкрилась документальна виставка «Зламані долі. Комуністичний терор в Україні 1920-1950-х років». Матеріалами виставки були розсекречені архівні документи СБУ, присвячені злочинам радянської окупаційної влади, зокрема вчиненим і на Херсонщині.
Читать дальше →

Херсонські студенти вимагають відставки Табачника. Створено осередок спротиву.

В суботу, 13 березня, у Херсоні студенти місцевих вузів об’єдналися в осередок громадського спротиву «Табачника геть!» в рамках однойменної загальноукраїнської кампанії. Молодь вимагає негайної відставки міністра-українофоба.
Читать дальше →

АЛЕКСЕЙ ПАТАЛАХ: "ОБ ИСТОРИЧЕСКИХ НАЗВАНИЯХ И НАРОДЕ БЕЗ ИСТОРИИ"

John_Howard_by_Mather_Brown 
Время от времени на государ­ственном уровне поднимается вопрос о ликвидации со зданий символов тоталитарного режима, о переименовании улиц, даже издаются законы и указы.
Читать дальше →

Пустопорожня балаканина

Demontaj«Обласна державна адміністрація саботує виконання Указів Президента України», — про це «Українському Херсону» повідомила Інформаційна референтура Херсонського осередку Спілки Української Молоді в Україні.
Читать дальше →

Кожному комуністу-невдасі по меморіальній дошці - коштом платників податків

MelnykovЗа ініціативи міського голови Херсона буде вшанована пам’ять чергового партійного боса КПУ — Олександра Тихоновича Мельникова. Мельников увійшов в історію області зокрема розвалом промисловості на Хесронщині, крахом управлінської моделі та соціально-економічною деградацією області.
Читать дальше →