СБУ встановило факти фінансування Російською Федерацією кандидатів що беруть участь у виборах 2014.



Служба безпеки України встановила факти фінансування окремих політичних партій та мажоритарних кандидатів з боку спецслужб Російської Федерації.

Так, за даними контррозвідки, представник ФСБ Російської Федерації підполковник Нікітін М.В. особисто уклав домовленості про участь у виборах та передавав кошти для політичних партій та деяких кандидатів у нардепи. Зокрема, для діяльності Інтернет-партії України, яка цього року здивувала виборців появою на бигбордах Дартів Ведерів та інших фантастичних героїв.

Також вказується, на зв’язок російських спецслужб із членами колишньої Партії Регіонів, та педставниками нинішнього опозиційного блоку, зокрема, Ганною Гаркун (компанія Логос) які отримували фінансування від росіян на здійснення виборчої кампанії.

Служба безпеки України затримала посередників, підозрюваних у справі щодо фінансування російськими фінансовими структурами політичних партій України, які беруть участь у виборах 2014 року.

2 комментария

avatar
Толку, з цього репортажу. Де імена, які санкції? Знов для галочки. Особливо мені сподобалися проплачені концерти. Це, взагалі, законно?
  • San
  • 0
avatar
ЕСЛИ ВЫ ХОТИТЕ, ЧТОБЫ БЫЛ МИР В СТРАНЕ И МИР В ВАШЕМ ДОМЕ, ТО ИДИТЕ В ВОСКРЕСЕНЬЕ УТРОМ В МОНАСТЫРЬ ИЛИ БЛИЖАЮШУЮ ЦЕРКОВЬ http://church.ua ; http://church.ua/monstyri ; http://orthodox.org.ua ( Українська Православна Церква )
И ПОСТАВЬ:

1-ю свечу - за здравие видимых и не видимых врагов и завистников, желаю им всего хорошего (счастья, здоровья)!
2-ю свечу - о здравии своём, (три раза перекрестится и сказать): Господи помоги, Господи спаси, Господи помилуй!
3-ю свечу - Господи упокой души всех мои усопших (спочивших) сродников (родственников)!

ОБЯЗАТЕЛЬНО МОЛИТЕСЬ, НО ЕСЛИ НЕ ЗНАЕТЕ МОЛИТВ, ТО КУПИТЕ СЕБЕ МОЛИТВОСЛОВ!
  • luda
  • 0

Оставить комментарий

Комментировать при помощи:


Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.