РОЗВІНЧАННЯ МІФУ ПРО «КОНКУРЕНТНОСПРОМОЖНУ ХЕРСОНЩИНУ»

Нещодавно в мережі Інтернет було поширено інформацію про «велике досягнення» деяких з науковців, направлених на «прорив» в підвищенні іміджу Херсонщини серед інших регіонів. Ось оригінал цієї інформації:

ІНФОРМАЦІЯ (поширена для членів Громадської ради при ХОДА):
«Конкурентоспроможна Херсонщина» набирає обертів
Міжнародний проект «Конкурентоспроможна Херсонщина» впроваджує якісне нове розуміння конкуренції. Мова йде про переведення конкуренції між окремими людьми, організаціями, продуктами в конкуренцію процесів їх вдосконалення через обмін можливостями та енергією для спільного творіння цінностей.
Для надання динаміки розвитку регіону використовується синергетичний ефект, об'єднуючи зусилля органів влади, бізнесу, науки та громадськості. Подібні підходи дозволяють створити згуртовану довірою і повагою команду, інтеграція знань, досвіду і роботи якої створюють потужний імпульс в підвищенні конкурентоспроможності Херсонської області в цілому.
Такий підхід розроблений Валентином Підвисоцьким, завідувачем науково-дослідним центром з проблем регіонального розвитку та підвищення конкурентоспроможності науково-дослідного економічного інституту Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, якого Микола Костяк призначив керівником міжнародного проекту «Конкурентоспроможна Херсонщина».
Ілюстрацією такого підходу є створення робочих груп (згідно розпорядженню голови ХОДА), які об’єднали представників влади та експертів по чотирьох важливих для життєдіяльності Херсонщини, галузях, а саме:
— дослідження еколого-ресурсного потенціалу області та розробки стратегії сталого розвитку області на основі інвестиціно-інноваційної моделі;
— впровадження моделі оптимізації надання медико-соціальних та адміністративних послуг населенню на основі міжсекторальної взаємодії;
— розробка стратегії реформування системи надання медичних послуг з упровадженням елементів страхової медицини;
— підготовки та реалізації заходів щодо поліпшення роботи в сфері енергозабезпечення, енергоощадності та енергоефективності.
Керівником усіх робочих груп призначено пана Підвисоцького.
Нагадаємо, що у першому засідання робочої групи з питань енеогозабазпечення та енергоефективності (яке відбулось 2 березня) взяв участь експерт з питань альтернативної енергетики, радник заступника голови Вінницької обласної ради, Ігор Луценко, який відгукнувся на звернення Миколи Костяка до прогресивного людства.
Адреса новини:
khersonregionguide.com/ua/news/konkurentosposobnaya-hersonshhina-nabiraet-oboroty

Я, як дійсний син своєї рідної Землі, як патріот слов’янського національно-визвольного руху моєї Батьківщини — України, ніяким чином не міг не відреагувати на таку чергову брутальну брехню, «упаковану» в солідні наукові терміни. Ось мій лист – відповідь «інтелектуальним» брехунам від науки.
ЛИСТ ЧЛЕНА ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ХОДА СЕРГІЯ КИРИЧЕНКА НА ІНФОРМАЦІЮ ПРО «КОНКУРЕНТНОСПРОМОЖНУ ХЕРСОНЩИНУ»

Не треба так себе і інших цинічно обманювати! Знов не повезло Костяку М.М., який, мабуть, і не знає, хто і як його підставив.
Ніяка «Конкурентноспроможна Херсонщина» неможлива із-за головного -СУБ'ЄКТИВНОГО (людського) ФАКТОРУ!
Що мається на увазі? Якщо третина населення Херсонщини проживає в обласному центрі — м.Херсоні, а це місто майже по всіх параметрах Є ВМИРАЮЧИМ МІСТОМ, то ніякої конкуренції така область нікому не складе. Тут до уваги беруться параметр демографічний: перевищення смертності над народжуваністю. Враховується падіння рівня благополуччя населення, рівня платоспроможності людей, рівень бідності. Фактор економічного потенціалу — жалюгідний: уся промисловість, виробництво знищені вщент, що виключає будь-яке відновлення виробничих сил!
Якщо обласним центром десять років заправляє кримінальне етнічне угруповання, яке щодня виснажує бюджет, то про що можна казати гостям міста, яких достатньо лише провезти на авто хоча б по центральній історичній частині міста! Тільки рівень дорожнього покриття та щодня нариті ями від знищених комунікацій — наочний показник, що бюджетні гроші можна шукати будь-де в приватних кишенях владарів міста та їх оточення, але не в їх цільовому призначенні. При цьому світова криза використовується лише як ширма для скоєння широкомасштабних порушень владою Херсона законів та прав людей.
В області, а особливо в Херсоні вкрай заготрюється проблема забезпечення безпеки людини, яка майже в усіх сферах є зовсім незахищеною.
Ситуацію в обласному центрі вже час називати своїм іменем — ГЕНОЦИД.
Адміністрування як диктат, вимагательство, побори, зловживання владою стали нормою — «золотим стандартом» херсонської влади, який як «візитку» можна демонструвати усім, хто цікавиться результатами «досягнень» Херсона у сфері виробництва, торгівлі, земельних відносин, мотивації у розвитку підприємництва. забезпечення законності тощо.


Складається враження, що так званий «Міжнародний проект «Конкурентоспроможна Херсонщина» Валентина Підвисоцького є міф, який потрібен для того, щоб напередодні парламентських виборів 28.10.2012 р. заколихати центральну владу, приховуючи реальний стан речей в регіоні, особливо в м. Херсоні, поширити неправдоподібні оцінки реальної дійсності серед широкого прошарку виборців, з метою спонуканя їх голосувати за явних політичних банкротів. якими є вищі посадові особи місцевого самоврядування м. Херсона.

Я дав цю коротку об'єктивну оцінку не тому, що не люблю своє місто, чи тримаю на когось зло і намагаюся підставити когось і зробити зле. Ні! Я — Сергій Кириченко, чи не найбільше є потерпілим від злочинної влади Херсона серед тих мешканців Херсона, які не на словах, а на справі намагаються покращити ситуацію в Херсоні. Я, як ніхто, в період 2006-2010 рр. намагався конструктивно втілити співпрацю громадськості і влади, але влада Херсона кримінально ігнорує таку співпрацю та в ній не зацікавлена з причин запрограмованості на свої вузькі етнічні, бізнесові, ідеологічні, політичні, релігійні інтереси, в яких місця мешканцям міста просто немає. Протиріччя таких інтересів не дозволяє «створити згуртовану довірою і повагою команду».
І є правдивим висновок, що життя в нашому місті буде лише погіршуватися, якщо не змінити чинну владу на таку, якій довірятиме більшість населення територіальної громади. А це може бути лише НАЦІОНАЛЬНА ВЛАДА, яка відповідає більшості етнічного складу населення міста Херсона та області. Бо саме етнічний кістяк територіальних громад і є носієм усіх інтересів, традицій і культури. Будь-які намагання ігнорувати це призводять ЛИШЕ ДО ОДНОГО – ПАНУЄ ВЛАДА ОДНІЄЇ І НАЦМЕНШИХ ЕТНІЧНИХ МЕНШОСТЕЙ ХЕРСОНА ТА ОБЛАСТІ, ЯКА ПРЕСДТАВЛЯЄ ІСТЕРЕСИ ВСЕСВІТНЬОГО СІОНІСТСЬКОГО КАПІТАЛУ І ВІРНО СЛУЖИТЬ ЙОМУ НА ШКОДУ ПРАВАМ І ІНТЕРЕСАМ БІЛЬШОСТІ НАСЕЛЕННЯ НЕ ТІЛЬКИ ХЕРСОНА, ОБЛАСТІ, А Й УСІЄЇ УКРАЇНИ! Такі оцінки існують поза межами моєї свідомості, чи будь-кого. Їх можна порівняти лише зі стихійним явищем, від якого страждають обидва корінні народи України: українці (зі слов’янами) та кримські татари…

І навіть, якщо губернатор області навиворіт виверне себе в намаганнях посприяти виробленню усіх необхідних програм вищезгаданими «науковцями» з характериними етнічними ознаками для покращання значної кількості послуг насленню, — без добросовісних зацікавлених виконавців з числа корінного населення жодна програма не спрацює.
ХЕРСОНЩИНА, ЯКЩО ЇЇ ПОРІВНЯТИ З ІСТОТОЮ, НЕ МОЖЕ БУТИ КОНКУРЕНТНОСПРОМОЖНОЮ НІ ДО ЯКИХ РЕГІОНІВ, НАВІТЬ ДЛЯ ВЛАСНОЇ «ТІНІ», ТАК ЯК ЦЯ ТІНЬ МОЖУ РУХНУТИ В БУДЬ-ЯКИЙ МОМЕНТ.

З повагою

Сергій Кириченко,
кандидат юридичних наук,
Заслужений юрист України,
(один із найбільших місцевих оптимістів).
07.03.2012 р.
grkontrol.org

0 комментариев

Оставить комментарий

Комментировать при помощи:


Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.