ВЛАДА УКРАЇНИ Є ПРОДОВЖЕННЯМ ВЛАДИ РОСІЇ!

21.01.2012р. м.Херсон

20.01.2012 р. по багатьох каналах телебачення, радіо та газетах пройшла інформація про те, що збитки України від невигідного газового контракту із Росією становлять 5 млрд. доларів на рік. Саме таку ж суму за рік тяжкої роботи заробляють українці-остарбайтери за кордоном, висилаючи зароблене своїм родичам в Україну. Таким чином обнуляється, а точніше виграбовується вся та сума грошей, яка повинна залишатися в Україні і працювати на добробут усього українського народу. І не встигши щось набути, народ України, завдяки своїй владі, зразу ж все втрачає.
Якщо далі розмірковувати про дефіцит платіжного балансу між Україною та Росію – це буде правильно, щоб показати, що Росія в Україні заробляє більше грошей, ніж Україна в Росії. А це згубно для України, її економіки. Росія, ніби висмоктує живі соки, кров з України. Але не цей факт страшний. Головне та хвороблива і небезпечна впертість, неслов’янська, небратерська ідеологія, яку проявляють до України вищі політики Росії. Саме їх треба дослідити і розкрити в повній мірі.
Здавалося б, що дві сусідні держави є слов’янськими державами, в яких багато спільного, історія, культура, традиції, в т. ч. й мета вижити в тяжкі кризові часи. Але ніякого реального добросусідства, чи хоча б взаємовигідного співробітництва між Росією і Україною НЕМАЄ! Діяти по партнерському щодо України та на загальних для всіх країн, в першу чергу європейських, умовах влада Росії не хоче. Чомусь саме для України Кремль вибудував найбільш невигідну, грабіжницьку політику. Чому? Хіба тільки задля того, щоб загнати Україну під свій політичний та економічний протекторат, в ті СНД-івські структури митного та інших проросійських «союзів»? Здається, що так.

Але це тільки здається. Бо за основним законом філософії, як науки про пізнання життя і закономірностей розвитку людської цивілізації, КРИТЕРІЄМ ІСТИНИ Є ПРАКТИКА. А за практикою ВЛАДИ РОСІЇ вона здирає з України найвищу ціну газу в світі! Бо ніде, ні в якій країні, ніякий божевільний ще не виставляв ціну 1000 куб. м. газу по ціні 516 ам. доларів! Країни, які навіть від України розташовані за тисячі кілометрів на захід і живляться газом, який поставляє Росія по трубі, яка проходить через територію України, платять за газ НЕ БІЛЬШЕ 250 АМ. ДОЛАРІВ ЗА 1000 куб. м! Більш ніж в два рази дешевше! І для Росії така ціна є економічно вигідною! А Україна розташована під боком Росії! І чомусь, за якоїсь причини слов’янська сусідка дере із слов’янської сусідки більше, ніж це можна зі здоровим глуздом обгрунтувати всіма економічними та фінансовими розрахунками.
А що ж це за причини?
Причина проста. Просто про неї боягузи-політики бояться говорити. Нам же – представникам слов’янського національно-визвольного руху України нема чого боятися, бо смерть голоду вже довгі роки стукає і дихає в двері мільонів сімей українців. Для нас спасіння – позбутися загрози смерті, створивши умови для життя і розвитку народу нашої країни. ПРИЧИНА В ТОМУ, що Росія давно вже стала оператором всесвітнього єврейського капіталу, який через своїх вищих посадових маріонеток у владі, зокрема в Кремлі, вирішує свої глобальні питання. Бо якщо б влада Кремля була слов’янською, і по-справжньому братською до українського народу, то вона б не висмоктувала стільки ресурсів, виснажуючи і економіку України і її народ.
До речі, народу Росії також це невигідно! Життєвий рівень росіян реально не зростає. Значить і в економіці та фінансах Росії все та ж «глобалістська діра», через яку усі багатства викачаються до всесвітніх єврекапіталістів, які саме за рахунок цих суперприбутків і отримали можливість змінити вже стабільний уклад світової економіки та реалізувати сценарій серій світових криз. То ж кому вигідно? А виключно глобальним центрам впливу на світову політику, до яких належать США, Англія, Франція, Ізраїль, Німеччина і їх союзники.

Глобалістам «великого сіону» потрібно так вибудувати політичний та економічний розклад сил у Старому Світі (Європі), щоб в результаті Україна не мала ніякої національної, тим більше патріотично налаштованої влади. Україна не потрібна клубу багатих країн капіталу, як гравець, зі своїмим інтересами, своїми потребами та правилами. Україна для сіонсько-глобальної Європи потрібна, як сировинний придаток, країна дармових ресурсів (природніх, людських, земельних тощо).
Глобалісти «великого сіону» доказали вже усьому світу, що в Європі їхній експеримент із об’єднанням різних економік різних країн НЕ ВДАВСЯ! Греція, Румунія, Болгарія, Іспанія катастрофічно швидко зубожіють. Ісландія взгалі вже «вийшла з гри», відмовившись виплачувати ті кредити МВФ та інших світових кредиторів, які брали антинародні уряди, а платити поклали на плечі народу. Цю країну не влаштовує і євровалюта. Власне, цитадель масонства і європейській полюс «великого сіону» — Англія, тільки розробляє правила для інших, не бажаючи сама по них житии, не вводячи в себе вже горезвісну євровалюту – єдине євро.

Але нащо українцям Європа!? Хіба вона нам потрібна? І що вона нам може дати, коли єврелідери-політики тільки і дивляться в бік України, якби її безпечніше для себе і сильніше пограбувати!? Європростір чекає на Україну, як СИРОВИНУ, а не як взаємовигідного партнера. Можливо українці зацікавляться Європою, коли самі побудують міцну державу, подібну до Німеччини, Австрії. Бельгії, Франції тощо. Раніше цього моменту українцям «лізти» у Європу НЕВИГІДНО!
Значить, і зліва – з Заходу, і справа – зі Сходу, на Україну дивляться зі «слиною у роті», а не з повагою та шаною.
То ж годі грабувати українців! Саме це гасло на сьогодні є актуальним.
Кабальний газовий контракт влади України з владою Росії було підписано у 2009 році. Діє він вже три роки. Новообрана влада України працює вже два роки, впродовж яких так і не вирішила питання припинення пограбування власного народу владою сусідньої держави — Росії.
У зв’язку із цим виникають декілька питань. Чому влада України не припиняє виконання кабального анитнародного газового контракту? Хіба із-за того, що в ньому написано, що Україну Росія штрафуватиме, якщо та зменшить закупівлі газу? Ні! Ніякий міжнародний суд не визнає це за справедливее. Та і влада вже давно б могла провести всенародний референдум з цього питання задля того, щоб сам народ, як вищий суб’єкт влади припинив дію такого дикунсько-дебільного контракту. А знародом, його волею та рішенням не мо жене рахуватися будь-яка міжнародна інстанція.
То чому ж влада України н еробить цього? Відповідь проста. Значить їй це НЕВИГІДНО! Значить вигода в іншому. Можливо в закулісному розподілі суперприбутків, які із-за бездіяльності влади України, отримують капіталісти, що керують владою Росії та керовані із глбальних центрів міжнародного єврейського капіталу. Можна називати ще декілька причин. Але вони всі однієї природи та одного порядку.
Зазначені вище 5 млрд. доларів щороку ціною поту і крові українців вже впродовж тривалого часу заблансовують економіку та фінанси України. Ці гроші не дають вмирати з голоду мільонам людей в Україні. Але сааме це і не потрібно тим, хто рухає політиками в Кремлі та в Києві. То ж політики Кремля і Києва мають спільне і є спільниками. Саме всупереч інтересам народів Росії та України.
До сих пір представники вищої влади України довгий час погоджуються не закривати умовну дірку, через яку витікає все, що встигають націдити працелюбні українці. То ж логічне питання до цих служителів влади, а чи не вороги вони своєму ж народу? Бо лише у змові з ворогами можна довгі роки нічого не робити задля блага того народу, який тобі дав владу і має надію на захист своїх національних інтересів. Влада України – інтернаціональна в самому негативному смислі цього слова. Вона непатріотична!
Чи можна погодитися із владою України, яка вже два роки закликає жити в мирі та доросусідстві із тими, хто тебе грабує і віднімає не тільки останнє, а навіть і те, що завтра повинно стати останнім? Звісно, що ні! Бо це все одно, що мешканці однієї квартири будуть погоджуватися із тим, що їхні сусіди щодоня ввечері будуть приходити і забирати все, що впродовж дня старані сусіди заробили і принесли у свою домівку.
То ж назріваючий суперконфлікт в Україні повинен вирішитися наступним чином. Або влада України, почувши «смажене», відчувши силу, що невпинно народжується, визріває, яка змете всіх і вся, різко змінить антинародну політику на політику захисту національних інтересів. Або влада і надалі продовжуватиме ризикувати слухняно виконувати чужий сценарій, отримуючи задоволення від тих крихт, які падають їй рота при массовому грабунку власного народу. Але відповідь на те, до чого може призвести такий ризик, можна знайти в історичному підручнику про життя багатьох країн та цивілізацій.
Тим часом національна ідея слов’янського саморозвитку все більше оволодіває свідомістю народних мас в Україні!

Народний депутат України
ІІ-го та ІІІ-го скликань Сергій Кириченко

0 комментариев

Оставить комментарий

Комментировать при помощи:


Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.