Збір підписів за нашу спільну Заяву

ТЕРМІНОВО: Збір підписів організаторів триватиме до 10.06.2011 року

Шановні співгромадяни! Народе України!

1. Звертаємось до Вас в пошуку однодумців, сміливих і щирих патріотів України, які вміють з гідністю дивитись правді у вічі і називати речі своїми іменами, запрошуємо Вас в числі перших підписати нашу спільну Заяву. Збір підписів триватиме і після 10.06.2011 року, але офіційне письмове Звернення на вищезазначені у ньому адреси буде подано відразу після зазначеного нами терміну.

2. Саме зараз стоїть питання докорінно, або ми визнаємо тотальний пограбунок українців злочинною зграєю інородців-хазар, але і надалі продовжимо мовчати про цей масштабний злочин на території всього колишнього СРСР (України зокрема), та згодні бути пограбованими і щоби грабіжники залишались з награбованим в «законі» (а наші нащадки бідними українськими жебраками), або ми не визнаємо такого грабунку і домагаємося його негайного припинення!

3. Звичайно, чим більше підписів буде під Заявою, тим більше легітимності матиме цей документ не тільки на території України, а й далеко за її межами.

4. Бути першими в цій святій справі — справа честі і справжньої національної гідності.

5. Ця Заява є свого роду лакмусовим папірцем — хто є нашим однодумцем і справжнім патріотом України, а хто лише на словах.
Чекаємо Ваші підписи та підписи Ваших друзів.
Настав час припинити грати з грабіжниками і окупантами на нашій землі за їх правилами. Бо ці нескінченні чорні дні всезростаючої кризи — безвиграшна азартна гра з професійними наперсточниками, та ще й гра віртуальна, безпечна для них із-за нашої довгої мовчанки і нереагування на їх злочини. Настав час зупинити цей наймасштабніший лохотрон грабежу народу України і геноциду!!!

Текст Заяви та Інструкції до порядку її підписання знаходяться на сайті Всенародного фронту порятунку України за адресою — lalak.org.ua/node/6583, а також на сайті Профспілки «Народний контроль» за адресою: www.grkontrol.org/zvernenaj2011.html

Пам’ятайте! Саме зараз і саме від Вашого рішучого, чесного і сміливого слова, втіленого у запропонованій колективній Заяві, може залежати майбутнє всієї Вашої родини, Ваших дітей та онуків, всієї Української Нації!!!
Якщо доведемо цю справу до логічного завершення, вона буде справою ХХІ століття, якщо не справою ІІІ тисячоліття.
Якщо не ми, то хто?
Якщо не зараз, то коли?
Якщо не ми за себе, то хто за нас!?
Знаймо! У наших дітей та онуків вже не буде такого явного безпосереднього права претендувати на скоріше повернення нинішніми владарями України награбованого у нас, наших батьків та дідів, бо саме ми з Вами є безпосередніми свідками і потерпілими масштабного грабунку в Україні!!!
Наші вимоги справедливі!
Наші ряди чисельні!
Гуртуймося у потужну силу і перемагаємо!

З повагою,
Голова Всеукраїнського громадського об'єднання та громадсько-політичного Руху «Всенародний фронт порятунку України»,
Голова Незалежної профспілки військовослужбовців України
ОЛЕКСАНДР ЛАЛАК

Заслужений юрист України, Народний депутат України ІІ-го та ІІІ-го скликань (1994-2002 рр.),
Голова профспілки «Народний контроль»
СЕРГІЙ КИРИЧЕНКО

0 комментариев

Оставить комментарий

Комментировать при помощи:


Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.