Кримський «Олімп» розливатиме коньяк на Херсонщині

Українська алкогольна компанія «Олімп» перенесла розлив коньяків з Кримського винно-коньячного заводу «Бахчисарай» на завод ДМК «Таврія» у Херсонській області, — пише Альона Павленко на сайті Agravery.

«Коньяки ТМ ”Бахчисарай“, Lionel,” Марсель “(Кримський винно-коньячний завод” Бахчисарай “) з липня розливаються на одному з найстаріших вітчизняних коньячних підприємств — ДМК ”Таврія“», — повідомили в прес-службі компанії «Олімп».

На потужностях ДМК «Таврія» здійснюватиметься розлив коньяків «Олімпу» для українського ринку.

За словами маркетинг-директора винно-коньячної групи УАК «Олімп» Жанни Нікітіної, важливим критерієм при виборі майданчика була наявність у підприємства власних коньячних спиртів українського походження зі схожим на бахчисарайський смако-ароматичним профілем.

Як повідомлялося, вина ТМ «Бахчисарай» з липня виробляються на потужностях ПрАТ «Одесавинпром».

Українська алкогольна компанія «Олімп» заснована в квітні 2000 року. Виробляє і реалізує горілку під торговими марками Prime, «Істина», «Плакуча верба», «Приватна колекція», «Малинівка», коньяк під ТМ Lionel, «Марсель», «Бахчисарай» і вина «Бахчисарай».

У компанію входять лікеро-горілчаний завод Prime і Кримський вино-коньячний завод (КВКЗ) «Бахчисарай».

ДМК «Таврія» — одне з найбільших виноробних підприємств України. Випускає чотири лінійки коньяків: ТМ «Таврія», «Георгіївський», «Борисфен», Jatone і ALeXX, які виробляються за класичною технологією.

Власна сировинна база ДМК «Таврія» складає 1300 га виноградників, пише finance.ua.

0 комментариев

Оставить комментарий

Комментировать при помощи:


Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.