Потерпілі у резонансній справі про серійні вбивства просять депутатів Верховної ради забезпечити конституційність та законність процесу.


Людмила Пантала, вдова загиблого засновника Шуменського ринку м. Херсона Ігоря Пантали, звернулась до профільного комітету Верховної Ради з проханням огородити судів від «бурхливої» діяльності громадської правозахисної організації «Об’єднання Богдана Хмельницького».

«Вже протягом декількох засідань, колегія суддів не може приступити до розгляду апеляційної скарги з причин, що від них не залежить, — пише Людмила Пантала, — так 17 березня 2015 року представники Всеукраїнської громадської правозахисної організації «Об’єднання Богдана Хмельницького» намагаються будь-якими способами зірвати слухання справи. На відеоматериалі, що додається, явно вбачаються провокативні дії членів цієї організації».

Володимира Шпинду, колишнього президента боксерського клубу «Херсон», заарештували в 2006 році, а в 2014 році засудили до довічного ув'язнення за замовлення вбивства Ігоря Панталы, засновника вище згаданого ринку. Суд підтвердив причетність шести обвинувачених до девяти замовних вбивств та ще ряду посягань на життя на території Херсонської та Миколаївської областей. Сам Шпінда та ще один член угруповання отримали довічне ув’язнення інші – від 10 до 12 років позбавлення волі.

Під час слухання справи процес перебував під постійною увагою преси та громадськості, чому сприяли і самі засудженні, які робили показові спроби втечи, та різання вен у залі суду.

Зараз Володимир Шпінда, використовуючи ситуацію в країні, намагається вийти на волю як жертва політичних переслідувань, вважає потерпіла Людмила Пантала.

Так, він може зараз під шум хвилі, поки таке твориться в країні, він же не вискочити. У Раді ж уже заявили, що дають свободу тільки політичним в'язням, яких хапали на Майдані. Ну який він політичній в’язень?! Його ж арештували у 2006 році, коли при владі були ті ж самі, хто й зараз! — каже Людмила Пантала.

0 комментариев

Оставить комментарий

Комментировать при помощи:


Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.