Політична мімікрія аля ПорошенкоПартія «Блок Петра Порошенка» вимагає від кандидатів, яких офіційно не підтримує партія, не використовувати символіку Блоку для обману виборців, — йдеться у релізі партії.

У ході кампанії на нинішніх виборах народних депутатів України, а особливо на її завершальному етапі, деякі кандидати обманюють виборців і використовують у своїй агітації матеріали, символіку або її фрагменти, які мають свідчити про начебто підтримку їх з боку Партії «Блок Петра Порошенка».

Фото Херсононлайн

Ми неодноразово наголошували на неприпустимості подібних маніпуляцій.
У штабі Блоку Петра Порошенка підготовлено позов проти низки кандидатів, які неправомірно використовують символіку Блоку і тим вводять у оману виборців.
Використовувати символіку Блоку Петра Порошенка можуть лише ті кандидати, які підтримані з’їздом партії, і мають відповідний дозвіл.Також юридична служба «Блоку Петра Порошенка» підготувала низку звернень до операторів зовнішньої реклами з вимогою зняти рекламні плакати тих кандидатів в народні депутати, які самовільно, без дозволу на те політичної партії «Блок Петра Порошенка» використовують у своїй передвиборчій агітації символіку та гасла політичної сили «Блок Петра Порошенка».Зокрема, юристи зафіксували недобросовісне використання символіки в рекламних роликах самовисуванців О. Кузьмука (виборчий округ №38), В. Пилипишина (виборчий округ №223) та інших, також недобросовісне інформування зафіксоване в Херсонській області. Юридична служба партії вимушена звернутися до судових та правоохоронних органів через факти введення в оману виборців тими кандидатами в народні депутати-самозванцями, які використовують символіку Блоку і при цьому не є висуванцями партії.Наголошуємо, символіку Блоку Петра Порошенка мають право використовувати тільки ті кандидати в народні депутати, яких офіційно підтримала політична партія «Блок Петра Порошенка». Звертаємо увагу керівників ЗМІ та рекламних служб редакцій на цей важливий момент.

Аналогічної думки підтримується Херсонський організація комітету виборців України. Недобросовісне використання окремими кандидатами-самовисуванцями у своїй передвиборчій агітації символіки рейтингових політичних партій є ні чим іншим, як маніпулятивною політтехнологією, що має на меті ввести виборців в оману.

Таку заяву зробив сьогодні під час прес-конференції голова Херсонської обласної організації Комітету виборців України Демєнтій Бєлий.

За його словами, спостерігачі і волонтери обласної організації КВУ одними з перших звернули увагу на недобросовісне використання кольорів і символіки найбільш рейтингових партій кількома кандидатами, які насправді не мають до цих політсил жодного стосунку.

“Ми це називаємо “політична мімікрія”. Це однозначна маніпуляція, яка вводить виборців в оману”, — сказав експерт.

У Херсонській області, зокрема, цю маніпулятивну технологію з самого початку передвиборчої кампанії використовують самовисуванці Владислав Мангер, який балотується по одномандатному виборчому округу № 182, Василь Зеленчук, та Ганна Горкун (виборчий округ № 184). Цю кандидати у народні депутати використовують кольори ті символіку Блоку Петра Порошенка, не маючи на це жодних підстав.

“Не знаю, наскільки це карається з точки зору законодавства про вибори, але вважаю, що юристи Блоку Петра Порошенка зараз цілком справедливо вимагають від таких кандидатів змінити подібну агітацію. Виборці мають розуміти, хто ці кандидати є насправді, щоб не бути обманутими стосовно їхньої приналежності до популярної політсили”, — підкреслив Дементій Бєлий.

0 комментариев

Оставить комментарий

Комментировать при помощи:


Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.