В Херсоне болгаркой снесли борд с контрпропагандойЦей демарш ледь не коштував життя Олексію Рибакову, помічнику кандидата у народні депутати Володимира Сальдо, бо важка конструкція могла на нього впасти, повідомляє сайт «Опора».На центральній вулиці м. Херсона 18 жовтня з’явився білборд негативного характеру щодо кандидата в народні депутати Володимира Сальдо, на якому він зображений разом з колишнім президентом Віктором Януковичем. Не пройшло і доби, як помічник кандидата Олексій Рибаков, зробив спробу зняти не лише сам плакат, а й знести всю рекламну конструкцію. Він став пиляти опору за допомогою болгарки, але йому зашкодили це зробити представники херсонської самооборони, вони ж і викликали міліцію. Олексій Рибаков ще до приїзду правоохоронців встиг зняти сам білборд і покинути місце пригоди.На місце події прибули співробітники органів внутрішніх справ, був складений протокол про правопорушення.

Треба додати, що Олексій Рибаков – це давній партнер колишнього мера м. Херсона Володимира Сальдо, при ньому він певний час очолював управління житлово-комунального господарства і повністю підтримував політику і методи управління містом, які застосовував міський голова. Підчас цієї виборчої кампанії Олексій Рибаков є організатором багатьох публічних акцій кандидата і активно відстоює його інтереси у ситуаціях, коли присутні на цих заходах люди висловлюють протест щодо діяльності Володимира Сальдо.

Нагадаємо, що Херсонський екс-мер Володимир Сальдо балотується по виборчому округу №182 (центр – Суворовський район м. Херсона) наразі як самовисуванець, а на минулих виборах до парламенту став народним депутатом від Партії регіонів.

(Використані у матеріалі фото: most.ks.ua/)

За коментарями звертайтеся:
Наталія Богренцова – прес-секретар Громадської мережі ОПОРА в Херсонській області
+38066174 45 28
Ks.opora.2014@gmail.com

0 комментариев

Оставить комментарий

Комментировать при помощи:


Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.