На Херсонщині відбулася серія хуліганських нападів напряму пов`язаних з виборамиОблитий кислотою автомобіль депутата Херсонської обласної ради, підпалене авто кандидата у народні депутати, розбите скло у редакції місцевої газети — ці випадки можна зв’язати між собою, бо всі вони мають стосунок до передвибоної ситуації, що склалсь у м. Нова Каховка (виборчий округ №184).

Почалось з того, що 13 жовтня невідомі облили кислотою автомобіль депутата Херсонської обласної ради Олександра Сидоренка. Постраждалий пов’язує цей факт з тим, що він відкрито висловлює підтримку кандидатам від демократичних сил.Як розповів нам сам Олександр Сидоренко, на лобовому склі зіпсованого автомобіля під склоочищувачем була вставлена газета «Новини ділові», в котрій розміщена стаття про кандидата у народні депутати Івана Вінника, який балотується по даному виборчому округу від партії «Блок Петра Порошенка».Постраждалий пов’язує ці злісні хуліганські дії з тим, що він відкрито підтримує кандидатів у народні депутати, вже згаданого, Івана Вінника та Ірену Лепень (висування від партії «Народний Фронт»). І, навпаки, критикує деяких кандидатів, які, на його думку, не є професіоналами, як вони себе позиціонують у передвиборній агітації. А у складні для країни часи не виявляли суспільно-політичної активності, проте активізувались саме перед виборами. Серед них він зокрема назвав Ганну Горкун. Свою позицію щодо учасників виборчих перегонів Олександр Сидоренко неодноразово висловлював як у публікаціях в місцевій пресі, так на публічних заходах.

Постраждалий подав заяву до міліції з проханням встановити і покарати осіб, що нанесли ушкодження його майну.

Далі, 14 жовтня вночі невідомі зробили спробу підпалити автомобіль кандидатки в народні депутати Ірени Лепень. Як розповіли у штабі Ірени Вікторівни, це були четверо чоловіків серднього віку, які облили запалювальною сумішшю авто і кинули факел, але сторож автостоянки вчасно підбіг і загасив вогонь. На місце події прибула оперативно-слідча група, по факту відкрита кримінальна справа.

Щодо інциденту нам дала коментар Ірена Лепень:

«- Следователь интересовался, подозреваю ли я кого-либо в том, что произошло. Назвала тех, кто, как я считаю, является организаторами и кто является заказчиками. Последние – два депутата, один из которых неплохо «раскрутил» свой строительный бизнес благодаря связям в органах власти: этот предприниматель сумел найти такие подходы к чиновникам, что сейчас безнаказанно строит свои объекты с грубейшими нарушениями. Второй депутат хорошо помогает первому, так как имеет определенные рычаги влияния на своих коллег. Полагаю, сведущие люди уже догадались, о ком идет речь».

За словами кандидатки невдалий підпал її авто – це жест відчаю та спроба залякати, деморалізувати.

«- К счастью, этим людям ничего не удалось, по большому счету. Однако, при любом исходе этой затеи ее организаторы заведомо просчитались. Меня им не напугать и не заставить уступить или отступить».

Третя подія відбулась 17 жовтня. Як розповідає головний редактор Новокаховської газети «Новини ділові» Сергій Задирко, вранці він прийшов до редакції і побачив, що вікно розбите, а на підлозі лежить камінь, який загорнутий у газету, де розміщена критична стаття щодо Ганни Горкун, кандидатки у народні депутати по 184 виборчому округу. Сергій Задирко підкреслює, що їхня газета не виявляє упередженості, бо вони публікували, наряду з іншими, і агітаційні матеріали на підтримку Ганни Горкун.

Гостра боротьба між кандидатами на 184-му виборчому окрузі, відсутність явного лідера, змушує когось з кандидатів припускатися таких брудних методів ведення передвибоної кампанії.

Нагадаємо, що по цьому виборчому округу серед 17 зареєстрованих кандидатів ведуть активну агітаційну кампанію дві жнки, які є новими фігурами у Новокаховському політикумі – це Ірена Лепень, кандидтка від партії «Народний Фронт», член цієї партії, директор ТОВ «Медико-санітарна частина „Медичний центр “Богдан», та Ганна Горкун (самовисування), безпартійнa, заступник директора ПАТ „Дім марочних коньяків “Таврія».

За коментарями звертайтеся:

Наталія Богренцова – прес-секретар Громадської мережі ОПОРА в Херсонській області
+38066174 45 28
Ks.opora.2014@gmail.com

0 комментариев

Оставить комментарий

Комментировать при помощи:


Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.