Народный депутат Иван Винник требует уволить руководителя Новокаховской милиции Владимира Калашникова.

Иван Винник

Обоснование своих требований Иван Винник изложил в депутатском запросе Арсену Авакову. По мнению нардепа руководитель новокаховских милиционеров в упор не увидел вопиющего факта, когда его подчиненные организовали масштабную торговлю наркотическими средствами.

Владимир Калашников

Прозеть Калашиков не смог ни после громкого задержания с поличным его подчиненного, бывшего руководителя ОБНОНа Владимира Каравана, ни после публичных откровений наркодиллера взятого «на горячем» Правым Сектором.

В НОВОЙ КАХОВКЕ МИЛИЦИЯ ОРГАНИЗОВАЛА НАРКОБИЗНЕС. ВИДЕО.Выдержка из депутатского запроса:

«Шановний Арсене Борисовичу!

Мені, як народному депутату України, стали відомими факти неналежного виконання своїх обовязків начальником Новокаховського МВ УМВС України у Херсонській області Калашніком В.П., ймовірної його причетності та його підлеглих до обігу наркотичних засобів у місті Нова Каховка.
Як вбачається з засобів масової інформації, підлеглі Калашніка В.П. уже двічі були затриманими за підозрою у покриванні та організації торгівлі наркотичними засобами. Зокрема, в статті, розміщеної в мережі Інтернет за адресою: tp.ks.ua/blog/5-ugol/1241.html, міститься інформація про те, що обіг наркотиків в місті Нова Каховка організовував начальник Новокаховського відділу по боротьбі з незаконним обігом наркотиків Володимир Караван, а саме, надавав наркотичні засоби для поширення, ставив завдання торгівцям наркотичними засобами, призначав план продажів і забирав отримане від продажу заборонених речовин. Це підтверджується словами Олени Шевченко, яка була затримана за торгівлю наркотичними засобами. 28 липня 2014 року було на місці вчинення злочину затримано двох працівників міліції за організацію незаконного обігу наркотиків, одним із яких був вказаний працівник міліції, якого було затримано за зазначені дії і, Зі слів Олени Шевченко, його справу продовжив новопризначений начальник відділу по боротьбі з незаконним обігом наркотиків.
Окремо звертаю увагу на те, що через невеликий проміжок часу після затримання Володимир Караван був звільнений з-під варти. А вже в листопаді повторно був затриманий громадськими активістами і знову на місці вчинення злочину, разом з ним був затриманий ще один працівник міліції. Зокрема, як повідомляється на сайті korrespondent.net (адреса статті: blogs.korrespondent.net/blog/events/3447278/), група з 4 осіб, до складу якої входили два працівники міліції, протягом тривалого часу здійснювали незаконний збут ацетильованого опію жителям Нової Каховки. В ході обшуків виявлено та вилучено зазначені наркотичні засоби, сировина для їх виготовлення, а також грошові кошти, виручені від збуту наркотичних засобів, у сумі понад 50 тис. грн.
Зазначене вище свідчить про те, що уже тривалий час в місті Нова Каховка безперешкодно працюють торгівці наркотичними засобами, їх не лише покривають, а й організовують їх злочинну діяльність, працівники міліції, які відповідно до покладених на них обовязків повинні протидіяти наркоторгівлі. При цьому, Начальником Новокаховського МВ УМВС України у Херсонській області Калашніком В.П. не вживаються жодні заходи, спрямовані на недопущення таких дій його підлеглих, що може свідчити про його причетність до цього.»

0 комментариев

Оставить комментарий

Комментировать при помощи:


Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.