Нардеп Андрей Путилов обвинил милицейское руководство Херсонщины в срыве боеготовности батальона "Херсон"Народный депутат Андрей Путилов уведомил генерального прокурора Украины Виталия Ярему, что милицейское руководство Херсонщины саботирует боевую подготовку батальона особого назначения «Херсон». В частности, до сих пор не освоены 800 000 гривен, выделенных государством на экипировку бойцов батальона.

Волонтеры собирают деньги на экипировку батальона.

Все что имеет батальон собрано на пожертвования простых горожан.

За собранные деньги куплена форма

буквально на днях батальон отправляется в зону АТО. В батальоне ОДИН (!) бронежилет, который тоже подарили спонсоры.

Генеральному прокурору України
ЯРЕМІ В.Г.


Шановний Віталію Григоровичу!

До мене як до народного депутата України від Херсонщини звернувся командир БПСМ ОП «Херсон» УМВС України в Херсонській області, прапорщик міліції Р.О. Сторчеус, з проханням допомогти у вирішенні питання забезпечення особового складу БПСМ ОП «Херсон» УМВС озброєнням та засобами індивідуального захисту.

В квітні 2014 року у відповідності до прийнятого МВС України рішення щодо створення в регіонах України спеціальних підрозділів міліції, на Херсонщині розпочато формування батальйону патрульної служби особливого призначення «Херсон», основною задачею якого є охорона території Херсонської області, а також боротьба із диверсійно-розвідувальними групами та їх нейтралізація.
На сьогодні, в цей тяжкий час, коли Україна перебуває у передвоєнному стані, враховуючи геополітичне розташування Херсонської області та безпосередню близькість із територією окупованого АР Крим, зі сторони якого цілком можливий напад на нашу територію, забезпечення боєздатності спецпідрозділів м. Херсона та Херсонської області – питання першочергового значення як для південного регіону України, так і держави в цілому.

Фінансування зазначеного батальйону в розмірі 784180,00 грн. здійснено за кошти місцевих бюджетів згідно рішень:

— Херсонської обласної ради VI скликання «Про внесення змін до програми економічного, соціального та культурного розвитку області на 2014 рік» № 1043 від 08.07.2014 року та «Про внесення змін до заходів Комплексної програми допомоги правоохоронним органам у забезпеченні охорони громадського порядку та профілактики злочинності в області на 2011-2015 роки» № 1048 від 08.07.2014 року, якими передбачені видатки на матеріально-технічне забезпечення суму 654680,00 та

— Херсонської міської ради VI скликання «Про зміни до міського бюджету на 2014 рік» № 1402 від 04.07.2014 року, яким передбачені бюджетні видатки на придбання бронежилетів для підрозділів МВС в розмірі 129 600,00 грн.

Однак на сьогодні у зв’язку з ігноруванням керівниками правоохоронних органів Херсонської області своїх прямих обов’язків щодо матеріально-технічного забезпечення підрозділів спеціального призначення, навіть при наявності виділених коштів, ситуація залишається в край незадовільною, забезпеченість бійців становить 2,4 %, з 80 бійців засобами індивідуального захисту отримано лише троє. В такій ситуації не можливо говорити навіть про мінімальну боєздатність батальйону «Херсон».

З цією проблемою, командування батальйону спецпризначення неодноразово зверталось до вищого керівництва МВС Херсонської області з питань відсутності комплектності обладнання та засобів індивідуального захисту та з питань покращення стану матеріально-технічного забезпечення підрозділу, однак жодних дій посадовців, направлених на виконання своїх прямих обов’язків, щодо забезпечення бойової готовності, не було вчинено, а звернення командування батальйону — грубо проігноровані, виділені державні кошти не освоєно, що ставить під загрозу ефективність підрозділу у разі активної агресії супротивника.

Враховуючи складність ситуації, в котрій перебуває країна сьогодні, брак часу та високу імовірність розгортанню повномасштабних бойових дій на території Херсонської області та участь наших військових частин з зовнішнім агресором та терористичними угрупуваннями, для забезпечення матеріального-технічного забезпечення БПСМ ОП «Херсон» УМВС України в Херсонській області, підвищення боєздатності наших військових, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас, шановний Віталію Григоровичу, надати оцінку бездіяльності та зволіканню керівників правоохоронних органів Херсонської області з укомплектування та повного матеріально-технічного забезпечення БПСМ ОП «Херсон» УМВС України в Херсонській області та вжити заходів задля усунення такої бездіяльності.

Відповідь та підтверджуючі документи прошу надіслати за адресою: 73000, м. Херсон, вул. К.Маркса, 88, у строк передбачений ч. 2 ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України»
Додатки: Копія звернення та додатків до нього на 3 арк.

З повагою,
Народний депутат України А.ПУТІЛОВ

1 комментарий

avatar
L URL n est communiquee qu entre individus. http://lenitsky.com/semki-klipa-obnimi-menya-zavershenyi-backstage/ Chaque camp estimant defendre l interet des patients.

Оставить комментарий

Комментировать при помощи:


Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.