Нвродні депутати просять конгрес США допомогти зброєю. Документ.ЗВЕРНЕННЯ  Верховної Ради України до Конгресу Сполучених Штатів Америки щодо прискорення надання Україні повноцінної військової допомоги та статусу особливого союзника Сполучених Штатів Америки

Шановні сенатори і конгресмени!

З боку Російської Федерації щодо України вчинено військову агресію, підтвердженням якої є анексія Криму та ведення російськими військовими підрозділами на території Донецької та Луганської областей бойових дій проти Збройних Сил України. Застосування світовою спільнотою економічних та фінансових санкцій проти Російської Федерації – є переконливим фактом підтвердження зазначеного.

Народні депутати України звертаються до Вас з проханням про надання Україні повноцінної військової допомоги (в тому числі оборонними летальними видами озброєнь) та статусу особливого союзника Сполучених Штатів Америки поза НАТО (MNNA).

Відповідно до Будапештського Меморандуму про гарантії безпеки у зв’язку з приєднанням України до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї (05.12.1994 р.), країни-підписанти: Російська Федерація, Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії і Сполучені Штати Америки взяли на себе зобов’язання поважати незалежність і суверенітет та існуючі кордони України, а також утримуватися від загрози силою чи її використання проти територіальної цілісності чи політичної незалежності України.

Вони зобов’язалися, що ніяка їхня зброя ніколи не буде використовуватися проти України, крім цілей самооборони або будь-яким іншим чином згідно зі Статутом Організації Об’єднаних Націй.

Одним із зобов’язань країн-підписантів було утримання від економічного тиску, спрямованого на те, щоб підкорити своїм власним інтересам здійснення Україною прав, притаманних її суверенітету. У разі, якщо Україна стане жертвою акту агресії або об’єктом погрози агресією з використанням ядерної зброї, країни підписанти зобов’язалися домагатися негайних дій з метою надання допомоги та захисту Україні.

В той же час Російська Федерація розпочала пряму збройну агресію проти нашої країни. Захоплена та незаконно анексована Автономна Республіка Крим, яка є невід’ємною частиною України. Збройні сили Російської Федерації разом з терористичними угрупуваннями, що підтримуються, фінансуються та озброюються Російською Федерацією, ведуть відкриті бойові дії проти нашої країни в Донецькій та Луганській областях.

З початку конфлікту на сході України вже загинуло понад 1250 військовослужбовців та декілька тисяч цивільних осіб. Терористи не зупиняються перед масовими вбивствами мирних українських громадян, знищують інфраструктуру регіону, здійснюють регулярні обстріли позицій українських військових, а також населених пунктів, в тому числі з території Російської Федерації, з використанням найсучаснішої зброї, зокрема реактивних систем залпового вогню.
В ході агресії проти України Російська Федерація незаконного позбавила волі сотні громадян України, включаючи депутата Верховної Ради України Надію Савченко.

В засобах масової інформації Російської Федерації продовжується поширюватися антиукраїнська пропаганда та постійно лунають заклики до знищення української державності.
Все вище наведене підтверджує вірогідність ескалації військових дій та можливість повномасштабного військового вторгнення армії Російської Федерації, підрозділи якої сконцентровані на україно-російському кордоні.
Україна потребує необхідної військової допомоги, у тому числі сучасної високоточної зброї, що надасть змогу Збройним Силам України дати гідну відсіч агресору.

Шановні панове сенатори і конгресмени!
Народні депутати Верховної Ради України просять Вас як найшвидше ухвалити закони щодо надання Україні військової допомоги та Акту на підтримку свободи в Україні 2014 року (законопроекти S 2828 та HR 5782).

0 комментариев

Оставить комментарий

Комментировать при помощи:


Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.