За думкою війскових стрілянина на кордоні Херсонщини - банальна перевірка на пильність.Інформація РНБО про стрілянину на кордоні Херсонської області українських прикордонників з диверсійною групою викликала, м’яко кажучи, занепокоєння у мешканців Херсонщини.

«Вчора о 20:25 прикордонний наряд відділу прикордонної служби „Червоний Чабан“ Херсонського загону вступив у бій з диверсійно-розвідувальною групою, яка рухалася з території тимчасово окупованого Криму на материкову частину України. Прикордонники втримали позиції та змусили диверсантів повернутися на півострів», — додали в РНБО.

Щоб взнати наскільки серйозна ситуація на кордоні, ми зателефонували в один із армійських підрозділів, та поцікавились, чи змінено режим несення служби. Ні, режим несення служби не змінювався.

Це означає, що стрілянину на кордоні, армійське керівництво розглядає як провокацію російських спецслужб, з метою перевірки солдат ЗСУ на предмет готовності дати відсіч агресору. Росіяни впевнились, що вогонь будуть відкривати без будь яких сентиментів.

0 комментариев

Оставить комментарий

Комментировать при помощи:


Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.